Wraithové

22. února 2011 v 18:08 | Lucy
Wraithové
Wrathové jsou rasou, která vznikla zkřížením lidské DNA s DNA tzv. eratuského brouka. Díky tomu se Wraithové "krmí" na lidech a vysávají z nich životní energii, kterou mohou ovšem i vracet. Pokud mají dostatek energie jsou prakticky nesmrtelní.
Wraithové žijí v rojích, v jejíchž čelech je královna. Po galaxii cestují v úlech. Jejich nejmenší lodí je "šipka" - má černou barvu a její protáhlá konstrukce zakončená ostrou špicí poskytuje schopnost cestovat i skrz hvězdnou bránu.
Dokázali si zotročit mnoho světů svými "sklizněmi", při kterých se krmili na lidech z různých světů. Tyto sklizně probíhají v pravidelných cyklech, mezi nimiž je většina Wraithů v hibernaci. Jen několik strážců a hlídačů je vzhůru, aby ostatní hlídala. Wraithové mají také velkou schopnost regenerace takže neumírají stářím jako lidé.
Wraithové také vedli dlouho válku s Antiky. Přestože měli Antikové vyspělejší technologie, Wraithům se podařilo vyhrát. Poté, co Antikové z Pegasu odešli, uložili se do stavu hibernace. Probudili se teprve až po příchodu lidí z expedice Atlantis. 
 


Komentáře

1 Lussy-hv-atlantis Lussy-hv-atlantis | Web | 25. února 2011 v 20:58 | Reagovat

heej hrubej blooog :))) taky fans SG? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama