Pár novinek z SG

26. února 2011 v 11:50 | Lucy |  News
Tím, že sem tu dlouho nebyla, vyrojilo se nějak moc novinek. O některých z nich už asi víte, protože jsou přece jen nějaký ten pátek staré ale stejně je sem dávám.

○ Brian J. Smith (por. Scott v SGU) si zahraje ve filmu televize Syfy s názvem Red Faction: Origins. Natáčení začalo koncem ledna v Bulharsku. Smith zde ztvární jednu z hlavních postav Jakea Masona
○ Kromě Jewel Staite (Dr. Kellerová v SGA) začal na serveru Blastr.com blogovat i David Hewlett (Dr. McKay). Jeho první příspěvek s názvem " My 'hilariously unhappy' life as Dr. Rodney McKay" si můžete přečíst zde.
○ Ben Cotton (dr. Kavanagho v SGA) si zahraje jednu z hlavních rolích v novém seriálu televize Syfy - Battlestar Galactica: Blood & Chrome. Ztvární v něm Cokera Fasjovika, který je nadřízený mladého Williama Adamu. Spolu s ním si zde zahraje i Mike Dopud, taktéž herec z SG.
○ Alaina Huffman se vrátila do Smallville. Mohli ste ji vidět v epizodě 10x12 - Collateral, která se 4.2. vysílala na kanálu CW.
○ Paul McGillion (Dr. Beckett v SGA) získal roli v pilotu J. J. Ambramse a televize FOX Alcatraz. Kromě něj si zde zahraje i mnoho dalších známých herců.
○ Michal Shanks (Dr. Jackson v SGC) si zahostuje v pilotu případného seriálu Normal televize Lifetime. Natáčelo se od 6. do 21. 2. ve Vancouveru a Britské Kolumbii. Tento seriál byl v režii Timothyho Busfielda.
○ Amanda Tapping (pluk. Carterová) a William Shatner propůjčí své hlasy jednomu manželskému páru v animovaném webovém seriálu The Zenoids.
○ 14. února (přesně na Valentýna) vyšlo nové album Rachel Luttrell (Teyla Emmagan) s názvem I Wish You Love. Rachel jeden z videoklipů uveřejnila na svém kanálu na YouTube. Na ten se můžete podívat tady
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama