Kull bojovníci

9. února 2011 v 19:23 | Lucy
Kull bojovník
Kull bojovníci byli vytvořeni jako novodobá podoba vojáků - tedy místo Jaffů, Goa'uldem Anubisem. Ten využil goa'uldské královny k vyprodukování nových symbiontů ale zároveň vše zařídil tak, aby jim nepředala žádné vědomosti. Zrození Goa'uldi tak byli jen prázdné schránky, se kterými mohl Anubis naložit, jak chtěl. Vložil je tedy do mrtvých těl oživených antickým léčebným zařízením. Tím se z nich stali bytosti naprosto podrobení svému pánu.
Velkou nevýhodou těchto bojovníků je naprostá absence jakéhokoliv druhu inteligence. Proto si oproti Jaffům nedokáží logicky poradit s žádnou překážkou. Na druhou stranu jsou ale velmi efektivnější v boji. Základ jejich obleku tvoří něco podobné neoprénu, který pokrývá celé tělo mimo obličeje. Tato tkanina je z hustě utkaného materiálu podobného kevlaru. Zároveň má funkci neprůstřelných vest a pohlcuje jakoukoli energii. Na tento oblek se nasazují další části brnění jako je helma s filtrem vzduchu, hrudní plát a brnění na lokty, ramena a nohy. Helma vojáka je vybavena několika módy vidění.
Proti Kull bojovníkům je účinná pouze zbraň, která byla vyvinuta lidmi ze Země a Tok'ry speciálně pro boj s nimi. Pokud má oblek ovšem na sobě člověk nebo jiný tvor je tato zbraň neúčinná, protože zabíjí jen oživlé mrtvoly. Zbraňový systém tvoří dvě modifikované zbraňové platformy. V principu mají stejný efekt jako tyčové zbraně, jsou ale upraveny tak, aby střílely rychleji.
Po pádu Anubise se velké množství brnění dostalo do rukou Luciánské aliance. Poté i k Vale Mal Doran, která z jeho pomocí chtěla ukrást Promethea.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama