Poručík Aiden Ford

5. listopadu 2010 v 21:30 | Lucy
Aiden Ford
Do expedice se přihlásil s velkým nadšením. Doma nechal své prarodiče a sestřenici, které má velmi rád ale bohužel jim nesměl říct, kam přesně odjel. Myslí si, že je někde daleko v Afgánistánu.
Ford je přidělen do týmu Johna Shepparda. Stává se tak jeho pomocníkem a pravou rukou. Společně se dostali do mnohých nebezpečných situací a všechny přečkali. Až do okamžiku, kdy mu při přepadení Wraithem vnikl do těla Wraithský enzym. Ten mu sice dodal velkou sílu a energii ale úplně mu zatemnil mozek. Doktoru Beckettovi se nepodaří Fordovi pomoct a Ford utíká z Atlantidy, aby si mohl enzym opatřit. Znovu se s ním setkáváme krátce po jeho útoku, kdy unese doktora McKaye a pokouší se dostat Teylu a Shepparda z rukou "nepřítele" Ronona Dexe, který se později přidá k týmu. Vypadá to, že Ford nerozeznává přítele od nepřítele a mále zabije Rodneyho. Nakonec se mu podaří utéct díky tomu, že vběhne do paprsku Wraithské stíhačky. Když na něj tým o půl roku později znovu narazí, je to ještě horší. Aiden je všechny kromě Shepparda nadopuje enzymem a chce, aby mu pomohli zničit Wraithskou loď. K dispozici má další skupinu mužů, která je ale také závislá na enzymu. Nakonec se jeho plán přece jen nezdaří. Potom, co zachrání Shepparda s jeho týmem sám zmizí v útrobách lodi, jenž posléze vybuchne. Nikdo o něm od té doby nic neví. Ani jestli ještě vůbec žije.
Letectvo ho vede jako pohřešovaného. Sheppard ale stále věří, že na Forda potloukajícího se někde po Pegasu, ještě narazí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama