Adria

30. října 2010 v 21:28 | Lucy
Adria
Herečka: Morena Baccarin
je vůdcem křížové výpravy Oriů v Mléčné dráze. Je dcerou Valy Mal Doran, která jí porodila přímo na palubě Orijské mateřské lodě. Protože byla geneticky upravena a je vlastně Ori v lidském těle, má hodně znalostí Oriů ale zdaleka není schopna pojmout všechny. Disponuje telekinetickými a telepatickými schopnostmi a dokáže pouhou myšlenkou ovládat orijské lodě.
Na obranu svojí osoby používá jak své schopnosti tak také osobní štít, který se tak trochu podobá antickým štítům. Má ho pro případ, že by se dostala do situace, kdy by byly její schopnosti zablokovány.
V desáté řadě v epizodě Panství je zajata Ba'alem, který z ní udělá svého hostitele. Poté, co jí SG-1 osvobodí, zavolá Tok'ry, kteří se pokusí Ba'ala z Adriina těla vyjmout. To se jim ale nepodaří a Ba'al vstříkne Adrie do nervové soustavy smrtelný jed. Adria umírá ale nakonec se jí podaří povznést. SG-1 se později dozvídá, že se Adria vrátila do Orijské galaxie a převzala všechnu moc Oriů. Stala se tak jediným žijícím Oriem.
Ve filmu Archa pravdy se Adria utkala s Morganou La Fay a obě zmizely ve světelných záblescích. O obou už nikdo nikdy neslyšel.
 


Komentáře

1 Megi Megi | Web | 31. října 2010 v 20:07 | Reagovat

V Arše pravdy měla úžasný šaty... :D:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama